بررسی اسامی و برند های طراحان کفش خارجی به ما کمک می کند تا بتوانیم اینده ای روشن از برنامه شغلی خود که مسلما مرتبط با طراحی کفش است داشته باشیم.

طراحان-کفش-خارجی

طراحان-کفش-خارجی

در مسیر رشد در حوزه کفش زنانه باید با الگو ها و انسانها موفق در این حوزه اشنا باشیم. اشنایی با طراحان کفش خارجی می تواند امید بیشتری برای فعالیت در این حوزه پرسود به ما بدهد که اگر افرادی توانستند که این کار را بکنند پس ما هم می توانیم.

اسامی طراحان کفش خارجی

مانولوبلانیک

این طراح کفش فرانسوی به طراحی کفش های راحت و نرم معروف است و بسیاری از مدل های پاشنه کوتاه خود را با سنگ هایی زیبا تزئین می کند تا جلوه ای زیبا تر به او بدهد. مانولوبلانیک با افرادی مشهور از جمله ریحانا همکاری دارد و همچنین باورود به سبک مدل های مجلسی توانسته تا سهم خوبی از بازار را به دست بیاورد.

کریستین لوبوتین

یکی دیگر از طراحان کفش خارجی یعنی کریستین لوبوتین توانسته است تحولی بزرگ در صنعت مد کفش به وجود بیاورد. این طراح فرانسوی با بهره گیری از هوش و خلاقیت فردی خود با طراحی انواع کفش های پاشنه بلند و نوک تیز توانسته سبک خود را به جهانیان معرفی کند.

مطالب مرتبط
ویژگی های شخصیتی طراح کفش

طراحان کفش: سایت فروش عمده کفش زنانه 

از ویژگی های بارز در طراحی های او ترجیح دادن زیبایی به راحتی کفش است.

اکوا زارا

این طراح کلمبیایی با نام ادواردو متخصص در طراحی کفش های ظریف زنانه است تا با این طراحی بتواند نظر بسیاری از خانوم ها را به این مدل ها جلب کند اکوا زارا یکی از طراحان کفش خارجی موفق است.

ازدیگر طراحان کفش می توانیم از جیانویتو روسی،نیکلاس کریکوود در انگلستان،رابرت سندرسون و یا سوفیا وبستر نام ببریم که این طراحان را می توانیم قلب تپنده برند معروف بدانیم.

امروزه نام برندهایی همچون شنل،گوچی،ورساچ،دیور،هرمس به گوش بسیاری از انسانها در جهان می خورد که این نشان از قدرت یک برند است.

قدرت برنداین اجازه را به انها می دهد تا به محصولاتی دیگر مانند لوازم ارایش،عطر،لوازم لوکس خانگی،ساعت و عینک و موارد زیاد دیگری بپردازند و هر روزه تعدادشعبات فروشگاهی خود را زیاد کنند.

قلب تپنده برندهای معروف

بابررسی برندهای معروف به این نتیجه می رسیم که علاوه بر المانهای مختلف مدیریتی و مالی برای رشد این برندها عامل اساسی و بنیادین انها طراحان محصولات بوده اند که توانستند با خلاقیت و ذهنی زیبا محصولاتی منحصر به فرد طراحی کنند.

بابررسی زندگینامه طراحان کفش خارجی که واقعا قلب تپنده یک برند هستند به این نتیجه می رسیم که تمامی انها دارای ویژگی های خاص و کمی مشابه هستند که توانستند چنین رشدی را برای برند خود رقم بزنند البته در مطالب بعد به این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
اینده شغلی طراحان کفش

شما هم میتوانید طراح کفش باشید

بیایید کمی به استعدادهای خود فرصت برای شکوفایی بدهید یعنی این شما هستید که باید نقاط قوت روان خود را پیدا کنید و در جهت بهتر دیدن موضوعات از ان استفاده کنید کاری که بسیاری از طراحان انجام می دهند.

طرح هر کفش نشان دهنده مجموعه ای از احساسات است احساساتی برگرفته از شخصیت طراح که توسط محصول طراحی شده به مخاطب القا می شود.

بسیاری از ما به عنوان شخصی خوش سلیقه معروف هستیم و به صورت ناخوداگاه همیشه طرح هایی را پسند می کنیم که از لحاظ اصول طراحی مورد تایید است و یا دکور منزل را طوری چیدمان می کنیم که مورد تایید دیگران است.

اینکه نوع انتخابها و ترجیحات ما بسیار خوشایند از نظر دیگران باشد کاملا با نوع شخصیت ژنتیکی و تربیتی ما ارتباط دارد و نهایتا می توانیم طرح خوب را از بد تشخیص بدهیم.

ما در مطالب مربوط به مسیر رشد شخصی به عوامل شخصیت ساز برای انسان ها پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که هر فردی شخصیت منحصر به فرد خودرا دارد.

 این یکتایی شخص باعث می شود تا طرح هایی را تصور کند که مختص به خودش است و فقط لازم است تا با کمی تمرین خلاقیت و تصویر سازی ذهنی بتواند این نیروی عظیم را رشد و سمت و سو بدهد.

مطالب مرتبط
ان چیزی که اموزشگاه طراحی کفش به شما یاد نمی دهد

بسیاری از طراحان کفش خارجی که امروزه اکثرا افراد انها را می شناسند از این راه توانستند تا استعداد درونی خودرا کشف کنند و در مسیر درست قرار بدهند.

طراحان کفش: سایت بنکداری کفش

باقدرت تفکر و خلاقیت خود،در طراحی کفش می توانید یک مدیرفروشگاه کفش موفق باشید زیرا بهترین مدل هارا برای فروش انتخاب کرده اید و یا اگر تولید کفش دارید مسلما بهترین مدل ها را تولید میکنید تا بالاترین فروش را نسبت به رقبا داشته باشید.

 در اخر می توانید به عنوان کارافرین، برند شخصی خود را بسازیدیعنی طرح هایی مطابق با نیاز روز را ارائه بدهید و نام شخصی خود را با محصولات خود به همه معرفی کنید که در مسیر رشد شغلی روش اجرایی ان بررسی می شود.