در مطالب قبل در مورد پر بازده بودن حوزه کاری کفش زنانه صحبت کردیم و به این موضوع پرداختیم که می توانید یک فروشگاه راه اندازی کنید اما مزایای ایجاد فروشگاه کفش چیست و چه ارمغانی برای مادارد.

مزایای ایجاد فروشگاه کفش

بسیاری از علاقمندان به طراحی کفش و یا فروش و بازاریابی در حوزه کفش وجود دارند که سالیان سال در این حوزه کاری به صورت کارمند مشغول هستند اما هیچ گاه نخواسته اند تا کسب و کاری برای خود ایجاد کنند تاکید می کنیم که نخواسته اند نه اینکه نمی توانند.

طراحان کفش: فروش عمده کفشهای طبی زنانه

شاید این موضوع که یک فروشنده کفش سالهاست که به عنوان کارمند برای برندی مشغول به کار است و هیچ گاه به فکر خوداشتغالی نبوده مرتبط با نوع ویژگی شخصیتی ان باشد که البته این مورد هم قابل تغییر است اما نکته مهم تر عدم اگاهی شخص از مزایای ایجاد فروشگاه کفش با برند شخصی خود است.

پس بهتر است به چند نکته مهم در رابطه با مزایای ایجاد فروشگاه کفش زنانه اشاره کنیم.

استقلال

بسیاری از افراد ازاینکه رئیس خودشان باشند لذت می برند و دوست دارند تا در انجام کارها ازادی عمل داشته باشند تا اینکه امور کاری به انها دیکته شود.

مطالب مرتبط
ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش

وجود استقلال در تصمیمات انسان باعث می شود تا بتواند بیشتر به عملکردهای خود توجه کند و اعتماد به نفس او را افزایش می دهد.

فرصت مالی

دومین مزایای ایجاد فروشگاه کفش فرصت مالی است که برای شما ایجاد می کند یعنی یک شخص می تواندبه عنوان کارمند با فروش وقت خود به میزان ثابتی پول درازای هر ماه دریافت کند و یا اینکه با تکیه بر استعدادهای خود تغییر بزرگ و مثبتی در وضعیت مالی خود ایجاد کند.

البته این که شما احساس نیاز به زندگی بهتر و ثروت داشته باشید می تواند به نوع شخصیت شما مرتبط باشد.

خدمت به دیگران

عده ای از افراد تشخیص می دهند که نیازی در بازار وجود دارد که دیده نشده و یا کمتر دیده شده و انها می توانند این نیاز را پاسخگو باشند که درنهایت با پاسخ به این نیاز توانسته باشند تا خدمتی به دیگران کنند.

مثلا شخصی که دارای سلیقه خوبی است می تواند مدلهایی را انتخاب و یا طراحی کند که نیاز بسیاری از مخاطبان است و مشتری با خرید محصول شما احساس لذت و خوشحالی پیدا می کند.

امنیت شغلی

امنیت شغلی جزء موارد مهم برای هر فرد شاغلی است عدم اطمینان از ثبات شغلی برای یک کارمند بسیار اضطراب زا است و می تواند زندگی شخصی انها را نیز تحت تاثیر قرار دهد اما شما با ایجاد کسب و کار خود می توانید این امنیت را برای خود ایجاد کنید.

مطالب مرتبط
ویژگی فروشنده موفق

اشتغال خانوادگی

بسیاری از عزیزانی که با مجموعه طراحان کفش همکاری دارند و جزء مدیران فروشگاه کفش هستند با رشد و توسعه شعبات خود توانستند تا برای خانواده و خویشاوندان خود نیز ایجاد اشتغال کنند و با وجود اعتماد و روحیه همکاری بالا که در اعضای خانواده وجود دارد به موفقیت های بیشتری دست پیدا کردند.

طراحان کفش: فروش عمده کفش طبی

اما در نگاهی کلی به مزایای خود اشتغالی می توانیم به موضوع تحقق خود اشاره کنیم.

خوداشتغالی زمینه ای برای تحقق استعدادهای انسان است که مسلما یکی از مهمترین اهداف زندگی ما انسانها است.

این موضوع که باید با پذیرش چالش های زندگی و با کشف استعدادهای نهان دروجود خود سعی در رشد و به کارگیری این موهبت الهی داشته باشیم نکته ای است که باید بیشتر به ان توجه کرد تا درنهایت به ارزشمند بودن خود پی ببریم و شرایط بهتری برای زندگی خود فراهم کنیم.