تاثیرات ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش در میزان موفقیت کسب و کار بسیار قابل توجه است زیرا مغز متفکر یک کسب و کار مدیرکسب و کاراست و عملکرد مدیر نیز کاملا به ویژگی های شخصیتی ان ارتباط دارد.

ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش

برای موفقیت در حوزه فروشگاه کفش زنانه به عوامل زیادی باید توجه کرد عواملی که با رعایت انها می توان وجه تمایز خود را با رقبا ایجاد کرد و به موفقیت رسید.

با نگاهی به فروشگاه های کفش متوجه خواهید شد که تعدادی از این فروشگاه ها نسبت به دیگر رقبا عملکرد بهتری دارند و میزان مشتریان انها همیشه نسبت به دیگران بیشتر بوده است که این موضوع مسلما اتفاقی نیست.

طراحان کفش: تولیدی کفش طبی

رعایت اصول و نکاتی مهم در مدیریت یک فروشگاه کفش بسیار حائز اهمیت است اما در این میان پایه اصلی این موفقیت کاملا به شخصیت مدیر فروشگاه وابسطه است که در این مطلب به مهم ترین ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش اشاره می کنیم.

مهم ترین ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش

مثبت اندیشی

اگر شما هم تجربه مدیریت فروشگاه را داشته باشید درک بهتری از این موضوع خواهید داشت که روال کسب و کار همیشه مساعد و خوب نیست و روزهای سخت هم جزء طبیعت یک کسب و کار است اما نکته مهم نوع برخورد مدیر با این شرایط سخت است.

مطالب مرتبط
معروف ترین برند های کفش زنانه در ایران قسمت دوم

مسلما اگر ذهن یک مدیر درگیر با اضطراب،ترس، غم، افسردگی و عجز و ناتوانی باشد دیگر نمی توانیم توقع پشتکار و امید از او داشته باشیم و این یعنی سقوط یک کسب و کار اما مدیران موفق با تقویت احساس اعتماد، عشق به کار، شادی و ایمان به خدا از روزگار سخت می گذرند تا به موفقیت برسند.

ان چیزی که یک مدیر موفق را نسبت به رقبا تمایز داده است نوع تفکر سازنده و امیدوار او است و اینکه قدرت کنترل ذهن خود را دارد تا افکار منفی او را نا امید نکند.

طراحان کفش: کانال تلگرام پخش عمده کفش

چالش پذیری برای موفقیت

بسیاری از انسانها به بهانه حفظ ارامش در زندگی از هر گونه چالشی پرهیز می کنند و عده دیگر دنیا را محلی برای رشد و توسعه می بینند پس به دنبال چالشهایی هستند تا انها را به موفقیت برساند.

ویژگی شخصیتی بسیاری از مدیران موفق هم به این صورت است که نیاز به موفقیت را کاملا احساس می کنند و هر گونه چالش و سختی را در مسیر کسب و کار خود می پذیرند تا در نهایت به احساس رضایت درونی برسند.

ریسک پذیری

ریسک پذیری یکی دیگر از ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش است که میتواند با در نظر گرفتن واقعیت بازار، فروشگاه را به موفقیت برساند.

مطالب مرتبط
عوامل موفقیت فروشگاه کفش

بارها از بزرگان بازاریابی و فروش شنیده ایم که سود با ریسک به دست می اید البته ریسکی که تمام جوانب موضوع را در نظر گرفته باشد مثلا ریسک در خرید مدل کفش، نوع جنس کفش ویا تعداد محصول از جمله موارد قابل ذکر است که باید با توجه به شرایط محیطی فروشگاه و مشتریان خود اقدام کرد.

شکست ناپذیربودن

شکست ناپذیر بودن یک مدیر فروشگاه یک ویژگی بسیار موثر دررشد بلند مدت در کسب و کار است اما مگر می شود که در کسب و کار شکست نخورد و فشار شکست چندباره را تحمل کرد.

نکته قابل توجه این است که مدیران موفق شکست را با بار معنایی متفاوتی تعریف می کنند انها شکست را فقط یک نتیجه اشتباه در نظر می گیرند که براثر عملکرد اشتباه به وجود امده است پس حالا دوباره با کسب تجربه بیشتر و با تغییر عملکرد اشتباه سعی در ایجاد خروجی مثبت دارند.

این نگاه به شکست است که یک کسب و کار را می تواند با کوچکترین چالش از بازار خارج کند و یا اینکه باز هم مقاومت کند تا در نهایت به موفقیت برسد.

طراحان کفش: فروش عمده کفش اداری زنانه

در این مطلب به مهمترین ویژگی های شخصیتی مدیر فروشگاه کفش پرداختیم ویژگی هایی که می تواند شما را از دیگر رقبا متمایز کند اما با وجود این ویژگی ها باید در ابتدا از مزایای ایجاد فروشگاه اگاه باشیم تا بتوانیم در این مسیر گامهایی محکم برداریم.

مطالب مرتبط
رازهای موفقیت درفروش کفش