برندسازی فروشگاه کفش یکی از موارد موردعلاقه مدیران فروشگاه های کفش زنانه است. اهمیت دادن به برندسازی فروشگاه کفش تاثیر بسیار بالایی در فروش محصولات دارد.اما چطور میتوانیم بهترین روش رابرای برندسازی فروشگاه کفش خود انتخاب کنیم.

Shoe-Branding-tarahankafsh

برندسازی چیست

برندینگ دانشی است که با برتری دادن به یک برند (Brand) باعث افزایش اعتبار و شهرت آن برند در بازار رقابت میشود. اعتبار و شهرت یک برند به طور مستقیم می تواند منجر به فروش بیشتر و قیمت گرانتر محصولات وخدمات شود. به زبان دیگر برندسازی روش هوشمندانه تجارت و تولید ثروت است.

برند رویای مشتری است و باعث ارزش افزوده ورشدپایدار فروشگاه شما می شود برند شما می تواند نشانه فرهنگ منطقه خود باشد. اما مدیران برای برندسازی در حوزه کفش باید چه اطلاعاتی داشته باشند ایا نیاز به مهارتهای خاصی دارند برندهای فروشگاه زنجیره ای کفش از چه اصولی پیروی میکنند.

طراحان: مرکز پخش کفش زنانه در تهران

چند نکته درمورد برندسازی فروشگاه کفش

بسیاری از مدیران فروشگاه ها اطلاعات دقیقی در مورد برندسازی فروشگاه خود ندارند ویا اینکه وجودباورهای اشتباه انها را از مسیر درست دور می کند بهتر است برای روشن شدن موضوع به چندین نکته اشاره کنیم.

  1. برند ارم،لوگو،کارت ویزیت نیست بلکه اینها ابزاری برای معرفی برندشماهستند
  2. برند ان چیزی نیست که شمامی گویید چیزی است که مشتریان شما درباره شما می گویند
  3. برند احساس عمیق،دقیق،دوست داشتنی،وباطنی مشتریان درباره شما و فروشگاه شما است
  4. ساختن یک برندواقعی این نیست که شمافریاد بزنیدکه هستیم یا تبلیغات بیلبوردی ،مجازی و غیره بدهید
مطالب مرتبط
نکات کلیدی برای فروشگاه کفش

برند شما یعنی اثرات وخاطراتی که با رفتار،گفتاروکردارخود در کنار دانش و تخصص خوددرقلب وذهن مشتریان به یادگار میگذارید.

برای برندسازی فروشگاه کفش بایدشهرت و اوازه شماجلوترازشماحرکت کندو این به معنی فقط مشهوربودن نیست بلکه باید محبوب و مقبول هم باشید.

ازکجاشروع کنم

همه ما زمانی که نام فروشگاه خودرا میبینیم به این فکرمی کنیم زمانی هست که اکثر مشتریان نام فروشگاه ما را به زبان بیاورند و مشتریان وفادار ما باشند .واقعا برندهای معروف کفش در جهان چه کارهایی انجام دادند.

برای ایجاد،رشدوتوسعه برند فروشگاه خود باید مهارتهایی را کسب کنید وبا کسب مهارتها و اجرای انها وباکمی صبوری نتیجه مثبت را خواهیددید.

طراحان کفش: پخش کفش سپهسالار

بله شماهم میتوانید با ایجاد برند خودتان به بازار محلی،استانی،کشوری یاجهانی برسید فقط تفاوت در میزان اعتمادوباور به خودتان است.